Regulamin

1. Serwis Wygasle.net zapewnia dostęp do list wygasłych domen z możliwością rejestracji.
2. Test dostępności każdej domeny wykonywany jest co 24 godziny.
3. Domena internetowa to unikalna nazwa (adres) w Internecie, pod którą można umieścić serwis WWW, założyć konta e-mail etc.
4. Jako, że serwis udostępnia listy domen dostępnych do rejestracji nie możemy zagwarantować, że wszystkie zgromadzone adresy są dostępne.
5. Serwis Wygasle.net gwarantuje dostęp do minimum 70% dostępnych domen gotowych do rejestracji.
6. Listy udostępniane w ramach abonamentu aktualizowane są na bieżąco codziennie przybywają nowe domeny. (Dlatego czasem licznik na stronie głównej nie zgadza się z tym co jest pokazane na liście domen).
7. Na zakupione pakiety otrzymasz fakturę VAT wymaga utworzenia konta firmowego i podanie danych firmy.
8. Zabrania się udostępniania oraz dalszej odsprzedaży listy.
9. Parametry domen mogą nieznacznie odbiegać od aktualnych wartości.
10. Dane z serwisu majestic.com aktualizowane są maksymalnie co 31 dni pod warunkiem, że domena miała wszystkie parametry czyli: Trust Flow, Citation Flow, External Backlinks, Referring Domains większe od zera. W innym przypadku domena jest sprawdzana tylko podczas dodania jej do bazy wygasle.net.
11. Dane z serwisu moz.com aktualizowane są maksymalnie co 31 dni pod warunkiem, że domena miała wszystkie parametry czyli: Domain Authority, Page Authority, Root Domains, Total Links większe od zera. W innym przypadku domena jest sprawdzana tylko podczas dodania jej do bazy wygasle.net.
12. Aktualizacja danych: PageRank, SITE , AlexRank Global, AlexRank PL, Socjal Like FB ,Data web.archive – jest pobierany raz przy dodawaniu domeny do systemu, w późniejszym czasie nie jest aktualizowany.
13. Parametr StatRank aktualizowany jest co 15 dni.
14. Rozbieżności parametrów domen od teraźniejszych wartości nie mogą stanowić roszczeń do składania reklamacji.
15. Niniejszy regulamin może zostać zmieniony przez Właściciela serwisu. 
16. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 24 godzin od ich zgłoszenia. 

Czas: 0.0019 sec